Wstąp do klubu

Wszystkich miłośników motoryzacji zapraszamy do przystąpienia do Automobilklubu.

Jeśli interesują cię sporty samochodowe, rajdy, wyścigi, chciałbyś brać czynny udział w imprezach np. KJS lub mistrzostwach różnej rangi zapraszamy do Sekcji Sportu. Wśród członków Sekcji Sportowej są kierowcy i piloci startujący w imprezach rajdowych, a także sędziowie zajmujący się organizowaniem zawodów i nadzorowaniem ich przebiegu. Nasi zawodnicy należą do czołówki Pucharu Polski Automobilklubów i Klubów.

Posiadasz zabytkowy samochód, a może interesuje cię tematyka klasycznej motoryzacji, historii i ciekawostek technicznych, chciałbyś spotkać podobnych pasjonatów podczas zlotów, wystaw i pokazów ? a może chciałbyś aktywnie uczestniczyć w rajdach turystycznych lub nawigacyjnych ?

Ciekawą opcją na aktywację młodzieży jest karting – uczy on dzieci odpowiedzialności, bezpieczeństwa , rywalizacji sportowej. Zachęcamy rodziców aby pokazali swoim pociechom ten ciekawy sport. Zawodnicy naszego klubu zdobywają najwyższe miejsca w Mistrzostwach Polski i zawodach międzynarodowych !!!

Warunkiem przystąpienia do klubu jest wypełnienie formularza, opłacenie wpisowego i składki rocznej, wizyta w klubie – Gdynia ul. I Armii Wojska Polskiego 28 lub przez dokonanie zakupu w Klubowy Sklepie

Zapraszamy do wizyty w klubie w godzinach jego urzędowania (zakładka Kontakt) oraz na spotkania sekcji Sportu i Pojazdów Zabytkowych

Aby przystąpić do klubu konieczne jest wypełnienie i dostarczenie do klubu: Kwestionariusz członkowski