Klasyki na torze – Klasyczne Pszczółki 2

Impreza skierowana do właścicieli pojazdów zabytkowych i klasycznych – spotykamy się- bramy wjazdowe otwieramy o godz 9:00 – tak aby od godz 10:00 móc cieszyć się adrenaliną podczas przejazdów po torze. Impreza podzielona będzie na 2 części – jazda na regularność (podczas kilku przejazdów po torze należy uzyskać średnią prędkość najbardziej zbliżoną np. do 60km/h. Druga cześć to Time Attack – czyli uzyskanie jak najlepszego czasu przejazdu. Dodatkowo odbędą się konkurencje wiedzy o sporcie motorowym i historii motoryzacji, a także konkurencje sprawnościowe.
REJESTRACJA: https://goo.gl/forms/XkqmUQsaFJ6WuYzr2
Przypominamy:
27.08-9.09 – rejestracja dla pojazdów 30+. Jeśli w tym czasie zgłosisz pojazd młodszy, to Twoje zgłoszenie z automatu zostanie unieważnione. Robimy jednak ukłon w stronę osób które już startowały – jeśli brałeś udział w poprzedniej edycji to możesz rejestrować się od razu bez względu na to, czy mieścisz się w 30+ czy nie 😉
10.09-23.09 – rejestracja rozszerza się również na pojazdy 25+.
23.09 – zamykamy rejestrację.
Po zatwierdzeniu przez nas zgłoszenia otrzymasz mail z informacjami dot. opłaty za udział w postaci przelewu. Za ważne uznaje się tylko zgłoszenia opłacone! W przypadku płatności 17.09 lub później koszt udziału wynosi 150zł zamiast standardowych 100 zł.

Posted by | View Post | View Group