Klasyczne Pszczółki, czyli klasykiem po torze

Spotkajmy się 20 maja w ODTJ Autodrom Pomorze – czas na coś więcej niż stacjonarny spot:)


20 maja na Autodromie w Pszczółkach organizujemy nietypową imprezę z możliwością przejażdżki po zamkniętym torze, zarówno na regularność jak i na czas, 100% możliwości – zależnie na co kto będzie miał ochotę, tak z grubsza i mniej formalnie ujmując.
Będzie trochę konkurencji, zadań rodem z rajdów aby urozmaicić wydarzenie – niemożliwym jest wpuszczenie tor wszystkich osób na raz, ale przecież nie ma też czasu na nudy :)
Przechodząc do konkretu: jazda na regularność (po torze) wraz z dodatkowym konkurencjami składać się będzie na jedną z klasyfikacji, zaś jazda na czas liczyć się będzie do odrębnej klasyfikacji. Mam tu na względzie fakt, że nie każdy jest zainteresowany „piłowaniem” pojazdu klasycznego/zabytkowego – dlatego tę rywalizację postanowiliśmy potraktować osobno.
Koszt udziału to 80zł od załogi.

Na imprezę zapraszam w imieniu Trójmiasto klasycznie, ODTJ Autodrom Pomorze i… Naszym jako AKM:) A osobiście w swoim i Rafała Piaseckiego, a także pana Romana Nowaka z ODTJ.
Zapraszamy pojazdy w wieku 25+, a warunkiem uczestnictwa jest sprawność pojazdu, aktualny przegląd rejestracyjny i ważna polisa OC.
IMPREZA WYMAGA WCZEŚNIEJSZEJ REJESTRACJI!

Link do rejestracji:
http://trojmiastoklasycznie.pl/zgloszenie.php

Link do imprezy na FB, gdzie informować będziemy o kolejnych szczegółach:
https://www.facebook.com/events/191721354961638/

_________________

 

Posted by | View Post | View Group