Trójmiejskie rozpoczęcie sezonu 2018

Od kilku lat mamy przyjmniość zaprosić klasyki na Trójmiejskie rozpoczęcie sezonu – organizowane przez Trójmiasto Klasycznie. W najbliższą niedzielę 8 kwietnia od godz 15:00 do 17:00 zapraszamy wszystkich posiadaczy klasyków na parking przy Stadionie Energa w Gdańsku Letnicy.  Opłata na wjeździe – standardowo – 5 zł
Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty, naprawdę bardzo to usprawnia wjazd.

W tym roku obowiązuje resetracja wjazdu – prosimy o zgłoszenie swojego pojazdu poprzez formularz : http://trojmiastoklasycznie.pl/rs2018/

CO MOŻE WJECHAĆ NA PARKING DLA KLASYKÓW?
Są trzy opcje:)
– Każdy pojazd wyprodukowany do roku 1989 włącznie;
np w126 tak – w140 nie
– Jeśli produkcja danego modelu rozpoczęła się w 1989 albo wcześniej.
np. BMW serii 5 E34, model z 1992 może wjechać, gdyż produkcja E34 rozpoczęła się jeszcze w latach 80.);
– Wszelkie konstrukcje naszych rodzimych polskich marek, bez względu na rok produkcji.

Jeśli Wasz samochód będzie w bardzo złym stanie (nie mylić z rostem czy też piękną patyną) – możemy odmówić wjazdu.

 

REJESTRACJA – prosimy każdego z uczestników o zapoznanie…
Od tego sezonu wprowadzamy rejestrację. Ma ona ułatwić i usprawnić wszystko to, co dzieje podczas wjazdu na imprezę. Ma też ograniczyć wjazdy pojazdów, które wjechać nie powinny. Brakowało też czasem wlep – rejestracja wam wlepki zagwarantuje.
Do rejestracji zapraszamy wszystkich uczestników w pojazdach klasycznych i zabytkowych spełniających kryteria podane wyżej, w OPISIE WYDARZENIA.
Każdy zarejestrowany otrzyma mail zwrotny z numerem wjazdowym do umieszczenia za szybą (napis albo wydruk poziomo na A4) oraz kilkoma informacjami dot. organizacji na miejscu. Na mail należy poczekać nawet kilka dni, ale bez obaw;)
Nie odpowiadamy na maile ze zgłoszeniami pojazdów, które nie spełniają obiektywnych wymogów rocznikowych podanych w opisie.

CO TO MI DA ŻE SIĘ ZAREJESTRUJĘ? Przede wszystkim bezproblemowy wjazd i gwarancję miejsca (niestety dysponujemy w tym roku nieco ograniczoną przestrzenią parkingu) oraz gwarancję otrzymania na wjeździe wlepy. Pojazdy niezarejestrowane mogą zostać odesłane na inny parking bądź nie załapać się na wlepę.

UWAGA: prosimy o nierejestrowanie się „na wszelki wypadek”, jeśli przypuszczacie że raczej i tak nie przyjedziecie. Prosimy o koleżeńską współpracę – rejestracja ma pomóc nam wszystkim i wyeliminować pewne uchybienia dot. organizacji imprezy

 

Posted by | View Post | View Group