Zapraszamy na Rajd 40-latka

Sekcja pojazdów zabytkowych , tak jak tradycja nakazuje organizuje rajd wiosenny – rajd będzie miał charakter turystyczny z domieszką rywalizacji sportowej. Startujemy 12 maja z Pruszczańskiej Faktorii. Zapraszamy głownie posiadaczy klasyków, ale nie zapominamy o youngtimerach. Rajd zaplanowany jest na 2 dni – w pierwszym dniu (sobota) rajd turystyczny do Grudziądza, nocleg w ośrodku nad jeziorem, w drugim dniu (niedziela) duża próba sprawnościowa i pokaz elegancji dla mieszkańców Grudziądza.

W tym roku klasyfikacja będzie odbywała się w 2 grupach :
– classic – 1888-1988
– youngtimer -1989- 2000

Zapisy ruszyły 1 marca i potwają do 6 maja
Formularz zgłoszeniowy pod adresem : http://tnij.at/40latek

Cennik:

– Wpisowe na rajd / załoga (członek AKM) – 50 zł
– Wpisowe na rajd / załoga (niezrzeszony) – 80 zł
– Nocleg + grill / ognisko dla 1 osoby – 70 zł
– Grill/ognisko bez noclegu – 15 zł /osoba
– Dzieci do 5 lat nocleg gratis
– Niestety śniadania ogarniamy we własnym zakresie – od maja na terenie Campingu rusza miejscowa knajpka – ale cen jeszcze nie znamy

Do dyspozycji są 2 wersje domków:

Domek Mikołajki – przeznaczony dla 4 – 6 osób, składający się z obszernego salonu (TV, kanapa dla 2 osób, stół, krzesła), dwóch sypialni (w jednej dwa pojedyncze łóżka, w drugiej łóżko małżeńskie), kuchni (lodówka, kuchenka elektryczna 2-palnikowa, czajnik elektryczny) oraz łazienki (WC, prysznic).

Domek EURO – przeznaczony dla 4 osób, składający się z salonu z łóżkiem 2-osobowym, stołem i krzesłami oraz aneksem kuchennym (lodówka, płyta indukcyjna, czajnik, 2 garnki), sypialnią z dwoma pojedynczymi łóżkami oraz łazienki z WC i prysznicem.

Dogadujcie się kto chce z kim być w domku, przy zapisach jesli nie podacie info z kim chcecie byc w domku będziemy robić losowanie.

Posted by | View Post | View Group