Klasyczna blokada McDonalda w Elblągu vol. 3 – 31 lipca 2022 o 12:00

Stęskniliście się? My też! Mamy dla Was dobrą wiadomość. Oficjalnie wracamy z Klasycznym Blokowaniem Restauracji McDonalds w Elblągu i Pruszczu Gdańskim! Znamy już terminy. Zaczynamy Elblągiem 31 lipca!… Do Pruszcza Gdańskiego zabierzemy Was we wrześniu.
To już ósmy sezon cyklu klasycznych spotkań motoryzacyjnych, współtworzonych przez Północną.tv [www.polnocna.tv](http://www.polnocna.tv/), Automobilklub Morski w Gdyni, we współpracy z Automobilklubem Grudziądzkim, Elbląskimi Klasykami. I oczywiście dzięki współpracy z pracownikami restauracji Mc Donalds w Elblągu, Grudziądzu i Pruszczu Gdańskim.
Tak jak na poprzednich edycjach, kiedy naszymi klasykami całkowicie blokowaliśmy restauracje, nie zabraknie motocykli, amerykańskich krążowników szos czy rasowych terenówek, kabrioletów czy innych wszelakich wehikułów. Znów będą Cheeseburgery, Pogaduszki, Focenie Samochodów i do tego PRZEDE WSZYSTKIM: Żadnych Slow Food… Żadnego fitness. Jak kiedyś. Po prostu klasyki i hamburgery. Będzie też można palić prawdziwy tytoń! Nie do wiary… Jak na starych filmach, w których faceci potrafili zachowac się jak mężczyźni a dziewczyny nosiły sukienki. Samo Zło!
PS Dla tak zwanych FRESHTIMERÓW od 1991 do 1997 roku obowiązuje ścisła selekcja w dyskusji wydarzenia „Czym do nas zawitacie?”
#Północna.tv
#Elbląskie Klasyki
#Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu
#GRHRetrospekcja
#McDonald
Posted by | View Post | View Group