3. Rajd Matek

Miasto Gdynia i Automobilklub Morski zapraszają wszystkie miłośniczki czterech kółek, mocnych wrażeń i sportowej rywalizacji do udziału w trzeciej edycji imprezy samochodowej pod nazwą Rajd Matek. Zawody wystartują w niedzielę, 24 maja o godzinie 11 spod stadionu miejskiego przy ul. Olimpijskiej.

Impreza organizowana jest z okazji Dnia Matki, z myślą o kobietach aktywnych, kochających życie, działających z pasją, a przy tym łamiących stereotypy o „babie za kierownicą”. Jest doskonałą formą urozmaicenia codzienności i szansą na spędzenie kilku chwil w oderwaniu od macierzyńskich obowiązków.

Na co mogą liczyć uczestniczki rajdu? Z pewnością na kilka godzin niestandardowej rozrywki i moc wrażeń. Panie będą miały do pokonania trasę wyznaczoną na terenie miasta Gdyni. W programie rajdu znalazły się m.in. wyścigi na owalnym torze, ekstremalna jazda samochodem rajdowym na odcinku specjalnym, konkurencje sprawnościowe na czas przygotowane przez sędziów sportowych Automobilklubu Morskiego, doskonalenie techniki jazdy pod okiem instruktorów ze szkoły EnjoyDriving, zawody na torze gokartowym PitStop Gdynia oraz przejazdy samochodami terenowymi w Kolibki Adventure Park Gdynia, gdzie odbędzie się również finał imprezy. To tam poznamy najlepsze załogi rajdu, a na wszystkie uczestniczki wraz z rodzinami czeka biesiada przy ognisku oraz kilka atrakcji-niespodzianek.

Zapisy na rajd przyjmowane są za pośrednictwem elektronicznego formularza na stronie internetowej www.rajdmatek.pl w dniach 11-21 maja. Do udziału w imprezie mogą się zgłaszać nie tylko kobiety i nie tylko matki, przy czym zasadą rajdu jest, że w ramach dwuosobowej załogi kierowca musi być kobietą, jedna z osób w załodze musi być matką, a pilot musi być pełnoletni. Wpisowe wynosi 60 zł od załogi.

Więcej szczegółów na stronie www.rajdmatek.pl, www.gdyniarodzinna.pl oraz profiluwww.facebook.com/RajdMatek

Organizatorzy: Automobilklub Morski w Gdyni, Miasto Gdynia
Partnerzy: Enjoy Driving, Kolibki Adventure Park Gdynia, MDK Gdynia, PitStop Gdynia
Patronat medialny: Radio Gdańsk, Trojmiasto.pl, Kurier Gdyński

Galeria 2 edycji Rajdu Matek 2014

Posted by | View Post | View Group

Dodaj komentarz