Przypomnienie o płatnościach składek klubowych

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy, Członkowie Automobilklubu Morskiego,

zgodnie ze złożoną przez Was deklaracją o wstąpieniu do Automobilklubu Morskiego jako członkowie rzeczywiści, zobowiązaliście się Państwo do przestrzegania postanowień Statutu, powszechnie obowiązujących przepisów prawa oraz postanowień regulaminów i uchwał ustanowionych przez władze Klubu. Przynależność do Automobilklubu Morskiego, to nie tylko uprawnienia określone w § 16 Statutu oraz korzyści wynikające z członkostwa w postaci zniżek w ubezpieczeniu OC pojazdów zabytkowych, ale również obowiązki, do których należy między innymi obowiązek opłacanie składek członkowskich, które wynoszą 100,00 zł rocznie.

Wasze składki członkowskie pozwalają utrzymać Naszą siedzibę przy ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 28 – modernistyczny, modrzewiowy dworek w stylu zakopiańskim, będący unikalnym zabytkiem w skali Gdyni, który służy naszej społeczności od ponad 85 lat oraz wspierać bieżącą działalność Automobilklubu.

Dzięki składkom w zbliżającym się ku końcowi 2021 roku udało się:

– zorganizować obchody 85 lecia Automobilklubu Morskiego;

– wyprodukować 2 filmy dokumentalne o historii  Automobilklubu Morskiego, a w szczególności osiągnięciach sportowych Naszych członków;

– wyremontować i zaadaptować werandę na wygodne i przytulne miejsce spotkań oraz rozpocząć remont kolejnego pomieszczenia na parterze;

– zorganizować kilkanaście imprez, w tym rajdów i wystaw.

Dziękujemy Tym, którzy już opłacili składki członkowskie oraz zachęcamy pozostałych do spełnienia tego obowiązku.

Numer rachunku bankowego Automobilklubu Morskiego: 37 1240 3510 1111 0000 4307 7263

Jednocześnie wskazujemy, że brak opłacania składek członkowskich stanowi podstawę do pozbawienia członkostwa w Automobilklubie. 

 

Zarząd Automobilklubu Morskiego

 

Poniżej przedstawiamy Wam kilka zdjęć z remontu naszej siedziby. Zapraszamy do osobistego zapoznania się ze zmianami, które dla Was uczyniliśmy.

Posted by | View Post | View Group