Składki 2021

W 2021 roku wysokość składki członkowskiej nie ulega zmianie i wynosi 100 zł. Składki za bieżący rok można wpłacać: – gotówką, bezpośrednio w siedzibie klubu w godz. pracy biura Wtorki od 10:00 do 13:00 i Czwartki od 15:00 do 18:00, lub przelewem, przez nasz sklep internetowy, który znajdziecie pod linkiem.

Osoby, które dopiero chcą dołączyć do naszego klubu muszą dodatkowo opłacić wpisowe, które wynosi 50 zł oraz wypełnić kwestionariusz członkowski.

Przypominamy że przynależność klubowa to m.in. niższe wpisowe na klubowe imprezy, bardzo dobra oferta na niskie OC dla klasyków w Compensa i jeszcze lepsza oferta dla członków, którzy czynnie działają na rzecz klubu w TUZ.

Osoby, które nie wpłaciły jeszcze składki za rok 2020, mają na to czas do końca lutego 2021.

Przypominamy, że osoby, które zalegają ze składkami dwa lata lub więcej decyzją zarządu mogą zostać wykreślone z listy członków.

Ponadto od tego roku istnieje możliwość nabycia przypinki klubowej, za której projekt dziękujemy naszym członkom Maciejowi Chmielarzowi oraz Piotrowi Pazdyce. Przypinkę można zakupić w biurze klubu lub przez sklep klubowy.

Posted by | View Post | View Group